SiteSubmitter 1.0 Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Tanıtım:

SiteSubmitter, 1arama motoruna web sitenizi kaydetmeye yarayan küçük boyutlu, kullanımı kolay ve ücretsiz bir yazılımdır. Program aşağıdaki arama motorlarına kayıt yapabilir :

Sponsorlu Bağlantılar

# AltaVista, # All the web, # Direct Hit, # Excite, # Google, # HotBot, # Infoseek, # Infospace, # Lycos, # Magellan, # National Directory, # Northern Light, # Pointguide, # ScrubTheWeb, # WebCrawler, # What-U-Seek

Programı çalıştırdığınızda karşınıza gelen ekranda bulunan alanları doldurup onay vermeniz yeterli olacaktır. Web site başlığı, web sitenizin adresi, adınız, e-posta adresiniz, sitenizi anlatan anahtar kelimeler, site açıklaması ve kategorileri yazıp doldurduktan sonra “Submit” (onay)butonuyla basmanız yeterli olacaktır.

Not: İnternet bağlantınızın açık olması ve güvenlik duvarı programı kullanıyorsanız bu programın internete çıkış yapmasına izin vermelisiniz.

Programın çalışabilmesi için sisteminizde VB Runtime bulunmalıdır. Buradan indirin.

SiteSubmitter 1. (1)


 • SiteSubmitter 1.için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  Programın tek iyi tarafı Google kaydı yapabilmesi.Yahoo, Live Searh, AvantFind,ve yeni çıkan cui.com gibi çok sayıda önemli arama motoru yer almamaktadır.Bundan dolayı daha iyi bir arternatif bulunabilir.

  Eylül 200Salı – 21:18:0
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (1)
  (0)

 • SiteSubmitter 1.

  0/512345

  SiteSubmitter 1.

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir