Skylancer

Sponsorlu Bağlantılar

Dünyanın en önemli online tarayıcı oyunu yapımcılarından birisi olan alaplaya tarafından geliştirilen Skylancer çok farklı bir konu ve maceranın kapısını online oyunculara açıyor. Bu e kadar oynadığınız bütün sıradan strateji oyunlarını unutun, Skylancer sıradanlığın dışına çıkarak kullanıcılarına eşsiz bir online macera sunuyor.

Daha oyuna başlarken bahsettiğimiz o ilginç dünyayı hissedeceksiniz en başta kullanıcıların dikkatini çeken şey oyunun konusu oluyor elbette. Skylancer tarayıcı tabanlı bir online strateji oyunudur ancak sunduğu özellikleri ve yenilikçi yapısı ile bunu kullanıcılarına sıradan bir şekilde yansıtmaktansa farklı bir şekilde sunmayı tercih ediyor. Skylancer’ı farklı kılan en büyük özelliklerden birisi de sıradan bir strateji ve taktiksel işlemlerin yanı sıra oyunda araştırmalı ve maceralara atılmalısnız.

Sponsorlu Bağlantılar

Skylancer Oyun Fragmanı

izle
Videoyu İzleyin

$(document).ready(function(){$(“#video-oynat-931”).live(‘click’,function(){$(“#video_player_931”).addClass(“loading_byk”);_gaq.push([‘_trackEvent’,’altbolum’,’izleme’,’embed’,0,true]);if($.browser.msie&&$.browser.version

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir