Sleep Cycle alarm clock Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Uyku ve Alarm Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Sleep Cycle alarm clock, cihazın ivmeölçer donanımını kullanarak kişinin uyku analizini çıkarabilen ve belirlenen uyanma süresi içinden en uygun anı seçen bir alarm uygulamasıdır.

Sleep Cycle alarm clock uygulamasına sahip mobil cihazı uyuduğunuz yatağın yani zeminin üzerine koyarak uyku grafiğini çıkarmak mümkün. Zira bu uygulama, ivmeölçer donanımı sayesinde uyku esnasında vücudunuzun hareketliliğini algılarayak uykunun derinliğini saptayabiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Belirlediğiniz uyanma
leri arasında, uykunuzun en hafif yani uyanmaya en uygun anını yakalayıp kişinin dinç bir şekilde uyanmasını da sağlayabilen Sleep Cycle alarm clock ile ne kadar sağlıklı bir uyku alışkanlığın var olduğunu tespit etmek mümkün.

Dileyen kullanıcılar, uyku grafiklerini Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlarda paylaşabiliyorlar.

Sleep Cycle alarm clock (1)


 • Sleep Cycle alarm clock için

  mardahan55

  dedi ki;

  ilk zamanlar güzel ancak insan zamanla buna da alışıyor. Şahsen ben den sonra artık uyanmamaya ve tepki vermemeye başladım. ayrıca program yapay zeka kötü yaptığı ne kadar hareketsiz kalırsanız sizi o kadar derin uykuda gösteriyor ve uyku kalıteniz yüksek diyor. 2
  5dakika programı açıp masaya koydum sonrasında bana mükemmel uyku olarak gösteriyor, 2
  uyumanın neresi mükemmel olabilir ki? mükemmelllik anlayışı sizin derin uykuda geçirdiğiniz süre yani hareketsiz kaldığınız süre oluyor, yapay zeka çook basit ölçüm hesaplamaları kötü. En azından belli bir uyumadan sonra uyku kalitesinin artmaması aksine düşmesi gerekir. Ben alarm olarak değil de sadece istatistiki özelliğinden dolayı kullanıyorum. Son olarak iphone’da çok şarj götürmemesi için ve radyasyondan en az etkilenmeniz için telefonu uçak moduna alıp başucunuza koyun.

  1Ocak 201Salı – 01:06:0
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • Sleep Cycle alarm clock

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Sleep Cycle alarm clock crack, Sleep Cycle alarm clock serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Sleep Cycle alarm clock

 • Sleep Cycle alarm clock kullanımı
 • Sleep Cycle alarm clock arayüzü
 • Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir