Sleipnir Türkçe Son Sürüm İndir Mac için Verimli ve Güçlü İnternet Tarayıcısı (Mac)

Sponsorlu Bağlantılar

Sleipnir sadece güçlü bir tarayıcı olmanın dışında, sizlere yeni geliştirilen ve dokunmatik hissini yaşamanızı sağlayacak yapısıyla farklı hissetirecek. Tam ekran modu sayesinden farklı özellikleri ve sekmelere kolaylıkla ulaşabilme imkanıyla size farklı bir deneyim sunacak.

İlk görünüşte arayüz olarak Firefox‘u andıran Sleipnir gerçekten hızlı ve diğerlerinden farklı sayfalar arası geçiş özellikleriyle sizleri kendine bağlayabilecek bir tarayıcı. Sleipnir‘in çıkan özelliklerinden bazılarına göz atalım:

Sponsorlu Bağlantılar
 • Özelleştirilebilir tarayıcıda son nokta:Sleipnir tamamen özelleştirilebilir ve kullanıcı beklentilerine duyarlı olacak şekilde tasarlanmıştır. Ne kadar çok özelleştirme yaparsanız yapın hala ilk kü performansını koruyacaktır.
 • Hızlı eklentiler ve muhteşem performans:Ne kadar çok eklenti kullanırsanız kullanın Sleipnir’in performans hep ilk kü hızıyla çalışabilmesi için tasarlanmıştır.
 • Tamamen özelleştirilebilir:İstediğiniz şekilde neredeyse tüm fonksiyonları çok kolay ve anlaşılır şekide değiştirebilirsiniz. Bu şekilde belkide sadece size özel bir tarayıcıya bile sahip olabilirsiniz.
 • Sekmeler ile kolay tarama yapın:Geliştirilmiş sekme ayarlarıyla kullanıcıların sayfalar arasında kolaylıkla geçiş yapmasını sağlayarak, kullanıcılarına farklı bir deneyim sunar.
 • Özellikle mausunuzun sağ kliği yardımıyla yaşayacağınız dokunmatik hissinin cidden hoşunuza gidebileceğini düşünüyorum. Farklı ve alternatif bir tarayıcı arayan kullanıcılarımız Sleipnir‘i mutlaka denemeliler.

  Sleipnir

  0/512345

  Sleipnir

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir