Slice Türkçe Son Sürüm İndir Android için Slice Oyunu (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Magma Mobile tarafından geliştirilen Slice özellikle tahta parçaları dilimleme oyunlarını sevenler için alternatif bir seçenek sunuyor. Slice tarzı oyunları bilmeyenler için hatırlatacak olursak amacımız; tahta parçalarını kesmeye çalışmak tabii göründüğünü kadar kolay bir durum değil, kimi tahta parçaları metallerle kaplı olduğu için o bölgelerde hamle yapamadığımız gibi bilyelere de çarpmamız gerek.

Arcade 

Arcade Modunda kestiğiniz ahşap parçalarıyla zamana karşı yarışıyoruz. İlk etapta verilen süre 2saniye az gibi görünse de beceriye yeteneğimize göre artırabilmemiz de mümkün. Bir ki etaplarda dilimlediğimiz tahta parçacıklarında aldığımız ekstra süreler bir sonraki bölüm de hanemize yazılıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Challenge

Arcade moduna oranla bu modda süre kaygınız olmaksızın tahta parçalarını dilimliyorsunuz. 2paketin yer aldığını ve sade bir pakette 10bölüm olduğunu düşünürsek uzun soluklu oyun severlerin tercih edeceği bir mod.

Android Slice Özellikleri

 • mod
 • Tamamlanmış alan ve hamle sayısı gösterimi
 • Slice

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Slice crack, Slice serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Slice

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir