Smart Alarm Türkçe Son Sürüm İndir Android İçin Akıllı Alarm Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Android için Smart Alarm uygulaması, Android cihazınızda sizi her sabah istediğiniz
te uyandırmayı garanti eden bir akıllı alarm uygulamasıdır.

Smart Alarm, basit tasarımlı, kullanımı kolay ve yenilikçi arayüze sahip olmasının yanı sıra fonksiyonları konusunda iddialı bir uygulamadır. Alarm çaldığında “uyku” komutunu verdiğinizde alarm çalmaya devam eder. Smart Alarm, içinde sizin belirlediğiniz lerde çalar ve sonraki bu lerde çalmaya devam eder. Böylece her için tekrar ayarlama yapmanız gerekmez. Şeffaf ayarları seçmeniz durumunda cihazda kullandığınız dubar kağıdı, arka plan resmi olarak görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Belirli tatil lerinde ve sizin belirlediğiniz lerde alarm çalmaz. SD kartınızda bulunan müzikler alarm sesi olarak ayarlanabilir. Smart Alarm’ın sesinin sizi uyandırmaya yetmeyeceğini düşünürseniz, titreşimi de ayarlayabilirsiniz. Bunun için mevcut olan iki farklı titreşim düzeyinden istediğinizi seçmeniz mümkündür. Alarmı durdurma ve erteleme butonlarının boyutunu kullanıcıların belirlemesine izin veren Smart Alarm, alarm çaldığında yanlışlıkla alarmı durdurma olasılığına karşı önlem alır. Bunun için alarmı kapat komutu verdiğinizde sizin uyandığınızdan emin olmak adına size bir matematik sorusu yöneltir.

Smart Alarm

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Smart Alarm crack, Smart Alarm serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Smart Alarm

Lisans:

Ücretli

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir