Smart Photo Import Türkçe Son Sürüm İndir Dijital Fotoğraf Düzenleyicisi ve Yöneticisi

Sponsorlu Bağlantılar

Smart Photo Import programıyla resim klasörlerinizdeki kaosu tamamen kaldırabilirsiniz.

Fotoğraf klasörlerinizin anlamsız dosya adlarıyla ve son derece düzensiz yığılmalarıyla sık sık karşılaşıyor musunuz? Klasörleriniz, bilgisayarınızı yönetilmeyecek derece kaplıyor mu? Dijital Ortam Düzenleyicisi ve Sıralayıcısı olan bu yazılım fotoğraf klasörlerinizle sorunlarınızı çözecek. Büyüyen resim klasörlerinize toplama ve sınıflandırma işini artık Smart Photo Import’a bırakabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Başlıca özellikleri:

 • Kameranızdan, flash bellekten ve hafıza kartından fotoğrafları ve videoları alarak onları kopyalamak ya da seçilen bir hedef bölgeye aktarmak gibi işlemleri yürütürken; özneye, tarihe ya da başka bir kritere göre otomatik yeniden adlandırma yaparak farklı görevleri aynı anda yerine getirir.
 • Özelleştirilmiş düzenleme kriteri sayesinde ihtiyacınız olan tüm klasörleri oluşturur.
 • Programın diğer bir görevi de bilgisayarınızdaki ortam dosyalarını istediğiniz her zaman yeniden düzenlemesidir. Dosyalarınızı yeniden düzenlemeye ve adlandırmaya hazır etmek için farklı yeniden adlandırmalar düzenleme seçenekleri belirleyerek onları Windows Explorer’dan Smart Import tarayıcısına sürükleyip bırakabilirsiniz.
 • Eğer bir da ya da sadece bir içinde yüzlerce fotoğraf çeken bir fotoğrafçıysanız, bilgisayarınızda fotoğraflarınızı düzenleyen, onları sıraya koyan ve anlamlı şekilde adlandıran hızlı bir yazılıma ihtiyaç duyarsınız.  Smart Photo Import, tüm bunları gerçekleştirecektir.
 • Smart Photo Import

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Smart Photo Import crack, Smart Photo Import serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Smart Photo Import

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir