SmartSync Pro Türkçe Son Sürüm İndir Yedekleme ve Senkronizasyon Aracı

Sponsorlu Bağlantılar

SmartSync Pro, yedekleme ve senkronizasyoniçin kullanabileceğiniz oldukça gelişmiş bir araçtır. Sabit diskinize, harici diskinize, USB veya ZIP sürücünüze yedekleme yapabileceğiniz bu gelişmiş programla sıkıştırılmış dosya transferleri de gerçekleştirilebilir. Eğer veri kaynakları yok oldu ise bu programı kullanarak çok kısa bir sürede sistemi geri yükleyebilirsiniz.

SmartSync Pro senkronizasyon özelliğiyle klasör ve belgeleri senkronize eder. Bu işlemi bilgisayarınız lokal ağa bağlı değilken bile gerçekleştiren program böylece hem ev hem ofis için kullanılan dosyalar arasında düzenli bir senkronizasyon oluşturur. Program bilgisayardaki değişikleri izler ve sıkıştırılmış dosya haline getirerek uzaktan komuta bilgisayarı olarak kullanılan bilgisayara FTP üzerinden otomatik gönderir.

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikleri:

 • Kolay ve kullanışlı arayüz.
 • Verilerinizi senkronlar.
 • İstediğiniz türde esnek bir sistem filtreleme aracı sunar.
 • Aktivite kayıt defteri.
 • Daha bir çok güzel özelliğe sahip olan bu program sayesinde bilgisayarınız daha da güvenli bir şekilde kullanılabilecek.
 • SmartSync Pro

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda SmartSync Pro crack, SmartSync Pro serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  SmartSync Pro

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir