Snagit Türkçe Son Sürüm İndir Mac İçin Ekran Görüntüsü Yakalama Programı (Mac)

Sponsorlu Bağlantılar

1

Sadece ekran yakalamak için değil, bu ekran görüntülerini düzenlemek için de yararlanabileceğiniz yazılımların başında gelen Snagit kapsamlı özellikleriyle tatmin edici.Ekranının bir kısmını, tamamını, tüm pencerenin ekran görüntüsünü yakalamak için farklı seçenekler sunan Snagit, ekrandaki flash altyapılı içeriklerden bile resim alabiliyor.Birçok imaj düzenleme seçeneği arasından yakaladığınız görüntü üzerine uygulamalar yapabilecek, düzenlediğiniz bu görüntüleri daha sonra tekrar kullanmak için organize edebileceksiniz. Program içerisindeki resim editörü başka bir programı açmadan tüm düzenlemeleri yapabileceğiniz kadar gelişmiş.Snagit ile görüntüler üzerinde dikkat çekmek istediğiniz noktalara belirleyici işaretler koyarak onları daha etkili hale getirebilirsiniz. Biraz eğlenmek istediğinizde ise evcil hayvanınızın resminin üzerine bir konuşma balonu ekleyerek onu konuşturabilir ve anlık bir mesajınıza ek olarak koyabilirsiniz. Kullanımı çok kolay olan bu uygulama ile basit ekran görüntülerini güçlü ve bilgilendirici grafikler haline getirmek en fazla 2-adımda mümkün.

Programın Etiketleme (Tag) özelliği ile resimler üzerine hazır etiketler, tarih ve
ekleyebiliyorsunuz. Arama (Search) özelliği ise resimler arasında belirlediğiniz etiketler, isimler, tarih ve
ler gibi kriterlere göre aramalar yapabilmenize imkan sağlıyor. Efektlerle ise ekran görüntüleri daha ilgi çekici hale getirilebiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Gelişmiş paylaşma seçenekleri bulunan Snagit ile yakaladığınız görüntüleri Microsoft Office belgelerinden Screencast.com’a kadar farklı pek çok platformda paylaşabilirsiniz.

Snagit

0/512345

Snagit

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir