Social Lite Türkçe Son Sürüm İndir Sosyal Ağ Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

1

Social Lite sosyal ağ hesaplarınızı tek bir pencere üzerinden basit bir şekilde yönetmeniz için geliştirilen başarılı bir yazılımdır. Farklı pencereler açarak sosyal ağ hesaplarınızı yönetmek bazen sıkıcı bir hal alabilir ama Social Lite, basit ve sade arayüzüyle bu işi bizler için çok daha eğlenceli bir hale getiriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Bundan sonra sadece Social Lite uygulamasını kullanarak Twitter, Facebook ve Gmail hesaplarınızı tek bir pencere üzerinden kolaylıkla kontrol edebileceksiniz.

Tarayıcınızda farklı farklı pencerelerde hesap açmakla uğraşmaktansa bir seferliğine Socia Litel ile giriş yaparak tüm hesaplarınızla sürekli olarak bağlantı halinde kalabilir, mesajlaşmalarınızı ve arkadaşlarınızın cellemelerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Programın ücretli sürümünde aynı anda birden fazla facebook, twitter veya google hesabını yönetmek gibi güzel bir seçenekte bulunmakta. Sonuç olarak Social Lite tarayıcılar üzerinde farklı sayfalarda sosyal ağ hesaplarıyla uğraşmaktan sıkılanlar için tam anlamıyla bir çözüm sunuyor.

Social Lite (1)


 • Social Lite 2.0.için

  Gonomon

  dedi ki;

  Kısayollar çıkmış bile abonelik arttırma programı olsa işe yarardı.

  1Haziran 201Cuma – 13:32:1
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • Social Lite

  0/512345

  Social Lite

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir