Soft4Boost Dup File Finder Türkçe Son Sürüm İndir Kopya Dosyaları Bulma ve Temizleme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Soft4Boost Dup File Finder programı bilgisayarlardaki kopya dosya ve dökümanları bulmaya yarayan kullanışlı bir yazılım. Özellikle sürekli olarak binlerce dosya ile çalışanların ve lar içerisinde sisteminde çok fazla döküman birikmiş olanların kullanması önerilen bir uygulama diyebilirim.

Birbirinin kopyası olan onlarca dosya hem sabit diskinizde gereksiz yere yer kaplamaktadır hem de sistem performansınızda sıkıntılara neden olmaktadır. Soft4Boost Dup File Finder kullanılırken tüm diskiniz program tarafından bir taramadan geçirilmektedir ve kopya olan dosyalar isterseniz çöp kutusuna gönderiliyor, isterseniz de direkt olarak tamamen silinmesi sağlanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Dosya tarama işlemleri ise hem dosya adlarına göre hem de dosya içeriklerine göre gerçekleştiriliyor. Böylece adı aynı olmayan ancak içerikleri tamamen aynı olan dosyalar da boşuna yer kaplamıyorlar ve bulunabiliyorlar. Çalışmak için sistem yetkisine sahip olması gereken uygulama tüm dosyalarda detaylı bir tarama gerçekleştirdiği için bir miktar sistem kaynağı tüketiyor.

Eğer bilgisayarınızda tam bir temizlik işlemi yapmak istiyorsanız kesinlikle kullanmanız gerekenlerden birisi olduğuna inanıyorum. Kurulum sırasında çıkan tekliflere hayır diyerek web tarayıcınıza toolbar kurulmasını engelleyebilirsiniz.

Soft4Boost Dup File Finder

0/512345

Soft4Boost Dup File Finder

 • Seçenekler
 • Tarama işlemi
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir