Soft4Boost Ringtone Creator Türkçe Son Sürüm İndir Telefon Zil Sesi Yapma Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

Soft4Boost Ringtone Creator programı, bir telefon zil sesi yaratma yazılımı ve oldukça hafif yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor. İstediğiniz ses dosyalarını dilediğiniz efektleri kullanarak güzel zil sesleri haline getirebiliyorsunuz ve böylece hazır zil seslerine gerek kalmadan kendinize ait bir sese sahip oluyorsunuz.

Programın arayüzü oldukça kullanışlı bir halde düzenlenmiş ve farklı sekmelerde bulunan ayarlara kolayca ulaşabiliyorsunuz. Uygulamada ses dosyaları ile uğraştığınız için yüksek adette seçenekler bulunuyor ancak bunları deneme yanılma yöntemi ile test edebilir ve istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulamanın ücretsiz versiyonu dosyanın sadece yüzde 30’unu kaydetmenize izin verse de bunu daha uzun dosyalar kullanarak lehinize çevirebilirsiniz. Aynı zamanda birden fazla ses dosyasını birleştirebilir, anında kayıt aracı ile o an istediğiniz sesleri mikrofonunuzdan da kaydedebilirsiniz. Zil sesleri konusunda yeteneğini konuşturan programı seveceğinize eminim.

Kurulum sırasında karşınıza çıkacak olan ek program tekliflerini reddederek web tarayıcınızına istemediğiniz uygulamaların kurulmasına da engel olmayı unutmayın.

Soft4Boost Ringtone Creator

0/512345

Soft4Boost Ringtone Creator

 • Program arayüzü
 • Ses dosyası
 • Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir