Sothink SWF Decompiler Türkçe Son Sürüm İndir Flash Parçalama Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazılım Flash ile ilgilenmeye yeni başlayan ve gördüğü animasyonların nasıl yapıldığını da bir türlü çözemeyen amatörlerin işini kolaylaştırıyor. Profesyonellerdeyse yeni yeni imkanlar veriyor. SWF dosyalarındaki nesne, font, metin ve scriptleri alıp sabit diskinize aktarabilen bir uygulama. Bu uygulama ile hoşunuza giden animasyonların nasıl yapıldığını çözebilir, benzerlerini hazırlayabilirsiniz. Tabii ki paketli SWF dosyalarının içeriğini görebilmeniz, size bu içeriği izinsiz olarak kullanma hakkını vermiyor. Her uygulamada olduğu gibi SWF Decompileri tasarımcının hakkını gözeterek kullanmalısınız. Uygulama paketlenmiş ve .exe haline getirilmiş animasyonları da açabiliyor. Ayrıca SWF dosyasını açmadan içeriğindeki nesnelerin isimlerini de gösterebiliyor.

Uygulamayı yüklediğinizde Internet Explorer web tarayıcısının üst tarafında bulunan bir button beliriyor, hoşunuza giden animasyonların içeriğini bu buttona basarak görüntüleyebiliyorsunuz. Sabit diskinizdeki Flash dosyalarını arama yeteneğine de sahip olan SWF Decompiler, geçici İnternet dosyaları klasöründeki animasyonları bulup çıkarabilir. Bulduğunuz dosyalardaki imajları kaydetmek isterseniz JPG ve BMP dosya türlerinden bir tanesini tercih edebilirsiniz.

Sothink SWF Decompiler (1)


 • Sothink SWF Decompiler için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  Sponsorlu Bağlantılar

  şimdi likle şunu bilmeniz gerekmektedir. swf fla tam olarak çevrilmez böle bir program yoktur. Ama bazı küçük düzeltmeler için kullanılacak şuan en iyi programlardan biri diyebilirim.

  2Nisan 200Pazar – 13:17:2
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (6)
  (1)

 • Sothink SWF Decompiler

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Sothink SWF Decompiler crack, Sothink SWF Decompiler serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Sothink SWF Decompiler

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir