SoundBunny Türkçe Son Sürüm İndir Mac İçin Ses Düzeyi Kontrol Aracı (Mac)

Sponsorlu Bağlantılar

SoundBunny basit ve güçlü bir Mac ses kontrol uygulamasıdır.

SoundBunny uygulaması, Mac bilgisayarınızdaki tüm açık uygulamalar için ses düzeyi kontrolünü yapmanıza olanak verir. Örneğin, bu uygulama sayesinde, izlediğiniz bir film ya da oynadığınız bir oyun için ses düzeyini yüksek ayarlayabilir, e-posta uyarılarının ya da bildirimlerin sesini kısabilirsiniz. SoundBunny yazılımını kurmak ve çalıştırmak son derece kolaydır. Bu programı kurduktan sonra sisteminizi yeniden başlatmanız gerekecektir. Sisteminizi bir ere yeniden başlattıktan sonra basitçe açık olan uygulamalarınıza ait ses düzeyi çubuklarına dokunun ve onları istediğiniz düzeye getirin. Her uygulama için ses düzeyini istediğiniz gibi ayarlamanız ve hatta tamamen sessizleştirmeniz mümkündür. Kurulum ile ilgili son bir not da Prosoft’a ait Hear ses aracının bilgisayarınızda bulunup bulunmadığı ile ilgili. Eğer Hear adlı program Mac bilgisayarınızda kurulu ise SoundBunny programını kullanmanız mümkün olmamaktadır. Çünkü iki program da birbirini etkileyen ayarlara sahiptir ve birbirleriyle uyumlu değildir.

SoundBunny, kurulduğu andan itibaren Mac bilgisayarınızın ses kontrolünü ele alır. Eğer iTunes gibi programları kullanıyorsanız ve müzik dinlerken aynı zamanda e-posta bildirimlerini almak istiyorsanız, SoundBunny ile bildirimi müzik çaldığı sırada duyma olanağı bulursunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

SoundBunny

0/512345

Lütfen yorumlarınızda SoundBunny crack, SoundBunny serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

SoundBunny

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir