Spaghetti Marshmallows Lite Türkçe Son Sürüm İndir Android için Alternatif Fizik Tabanlı Oyun (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Android Spaghetti Marshmallows özellikle fizik tabanlı oyun severlerin kesinlikle vazgeçemeyeceği bir yapım. Küp şekerler ve spagetti üzerine kurulu olan oyunda amacımız küp şekerleri spagetti çubuklarıyla birleştirerek çemberlerde kısa süre tutabilmek.

Tabii bu göründüğü kadar kolay değil spagetti çubuklarının taşıyabileceği belli bir ağırlık söz konusu olduğu için üstlere çıkmadan alt kısımları kesinlikle sağlam inşa etmeliyiz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Lite sürüm olduğundan bölümler kısıtlı olarak sunulmaktadır dileyenler 0.89$ ücret ödeyerek tam sürümüne sahip olabilirler. İlerleyen bölümlerde ise kurbağa yer almaktadır. Leziz küp şekerlerine dayanamayan kurbağa yerleştirmiş olduğunuz küp şekerlerini yiyerek etapları tamamlamanıza engel olacakları için küp şekelreri mümkün olduğunca kurbağadan uzak bir yere yerleştirmeye dikkat etmek gerek.

Android Spaghetti Marshmallows Lite Özellikleri

 • Gece modu (daha az batarya tüketimi)
 • 1bölüm (lite sürüm)
 • Ekran görüntüsü çekme
 • Hamle geri alma (sadece bir si için)
 • Spaghetti Marshmallows Lite

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Spaghetti Marshmallows Lite crack, Spaghetti Marshmallows Lite serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Spaghetti Marshmallows Lite

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir