SpecialFoldersView Türkçe Son Sürüm İndir Gizli Klasör Yönetimi Programı

Sponsorlu Bağlantılar

SpecialFoldersView programı bilgisayarınızdaki tüm özel klasörleri yönetmenizi sağlayan bir dosya ve klasör yöneticisi. Bahsettiğim bu özel klasörler arasında gizli klasörler ve sadece okuma izni olan klasörler yer alıyor. Özellikle bunlara olan erişimin zor olması nedeniyle hazırlanan uygulama klasör organizasyonunuzu kolaylaştırmak için denemeniz gerekenler arasında yer alıyor.

Klasörlerin özelliklerini teker teker görebilirsiniz ve bu bilgiler arasında CSIDL ve CSIDL isimleri de yer almakta. Gizli klasörlerin izimlerini yazı dosyası, html dosyası veya xml olarak saklayabilmek de imkanlar dahilinde. Özellikle Windows işletim sistemli bilgisayarlarda onlarca farklı gizli klasör ve sadece okunur klasör yer aldığını hatırlarsa işinize yarayacağına inanıyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows’taki bu klasörler arasında ayarların olduğu klasörler, internet dosyaları, geçici dosyalar, kısayol klasörleri gibi onlarca farklı dizin yer alıyor. Programın arayüzünde tarama işlemini yaptıktan sonra klasörler içinde gezinti yapmaya hemen başlayabiliyorsunuz.

SpecialFoldersView

0/512345

SpecialFoldersView

  • Program Arayüzü
  • Lisans:Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar

    Yorum Yaz

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir