Speed Night 2 Türkçe Son Sürüm İndir Android için Araba Oyunu (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

ICLOUDZONE INC. imzasını taşıyan ve serinin devamı olan Speed Night ilk seriye göre artı ve eksi yönleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. İlk seride yer alan farklı araçlar malesef bu yapımda yer almıyor.

Geliştirici serinin devamında özellikleri artırması gerekirken android oyun severleri hüsrana uğratıyor. Grafik olarak her zamanki olağan kaliteyi yakalamayı başarsada oynanılabilirlik olarak ilk seriyi aratıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Speed Night de yer alan Racing Moto oyunundan tanıdığımız araç motor sesi yer alırken yapımcı bu seride değişikliğe giderek farklı bir motor sesini oyuna dahil etmiş. 

Etap boyunca bonusları toparlayarak ekstra itemler satın alabilirsiniz. Fakat diğer oyunlardan biraz farklı olarak itemler direk olarak araca entegre edilmiyor. Parkur boyunca yoldan toparlamanız gerek.

Android Speed Night Özellikleri 

 • Çevrimiçi sıralama
 • Araç rengi değiştirebilme
 • Soundtrack
 • item (mıknatıs, zaman vb.)
 • Speed Night

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Speed Night crack, Speed Night serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Speed Night

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir