Speed X Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınız başında yaptığınız her işlem sisteminizden RAM’inizin azalmasına neden olur.Buda şu demektir ki siz her çalıştırdığınız yazılım da ,kullandığınız her dosyada sisteminiz hali hazırdaki RAM’e ihtiyaç duyar.Yani RAM’iniz ne kadar yüksekse o kadar bilgisayarınızda yapabileceğiniz işlem sayısı artar.Speed-X te işte bu noktada kendini gösteriyor.Tüm bunları yaparken sisteminizi yormamak,harcadığınız RAM üzerinden kesilen miktarları düzenlemek yazılımın başlıca özellikleri.Yazılımın çalışır vaziyetteyken tek hedefide RAM’i düşürmek.

 

Bu çalışma mantığında ; diyelimki başka bir program açtınız: Speed-X bu programın harcadığı miktarın ne kadar olacağını bekliyor ve sonra alt seviyeden itibaren çalışmaya başlayıp yükseltme yapmaya başlıyor.“RAM Recevered during current session” başlığı sizin programı çalıştırdığınız andan itibaren Speed-X in düzelttiği yani indirdiği RAM miktarı,” RAM Recovered after Speed-X installation” kısmı ise yazılımı bilgisayarınıza kurduğunuz andan itibarenki toplam düzeltilen RAM miktarı oluyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Programın kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayın.

 

Speed-X (1)

 • Speed-X için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  GERCEKTEN PROGRAM SÜPER DENECEK KADAR GÜZEL TAVSİYE EDERİM SAYGILARLA…

  Aralık 200Çarşamba – 21:28:2
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (1)
  (2)

 • Speed-X

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Speed-X crack, Speed-X serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir