SpyWall Antispyware Türkçe Son Sürüm İndir Casus Yazılımlara Karşı Güvenlik Duvarı

Sponsorlu Bağlantılar

Spywall web güvenliği için geliştirilen tam etkili bir savunma çözümdür. Program blok saldırılarını karşılar ve güvenli bir şekilde yok eder. Spywall sisteminizi yormadan çalışmaktadır. Bilgisayarınızda zararlı öğelere karşı muhteşem bir tarayıcı ve güvenlik duvarı görevini eksiksiz yerine getirecektir. Güvenlik duvarı sayesinde hacker ve casuslar bilgisayarınıza girmeden engelleniyor.Trojan ve internet uzerindeki malicious kodları bulur ve siler. Program ile sisteminizde de düzenlemeler yapabiliyorsunuz. Sisteminizdeki gereksiz dosyaları, internet explorer geçmiş klasörünü, çerezleri, url adreslerini, kurulu ActiveX girdilerini silebilirsiniz.

Programın Genel Özellikleri: Sistemi tarayıp güvenliği tehdit edici öğleri silme veya değiştirme. Gerektiğinde güvensiz programları engelleme. Download sırasında gelen virüslere karşı önlem alma. Güvensiz sitelere karşı blok koyabilme. Sistem kayıtlarını , biriken çerezleri ve zararlı öğeleri silme. Programın geliştirelen versiyonunda keyloggers engelleyebilme.Sisteminizi tehdit eden truva ve hack saldırılarına karşı önlem alabilme.

Sponsorlu Bağlantılar

SpyWall Antispyware

0/512345

Lütfen yorumlarınızda SpyWall Antispyware crack, SpyWall Antispyware serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

SpyWall Antispyware

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir