StickyNote 9.0 Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

StickyNote masaüstünüze sanal yapışkan notlar yapıştırabildiğiniz ve hatırlamanız gereken şeyleri bu notların üzerlerine yazabildiğiniz bir program. Bu türde hazırlanmış programlar arasında en popülerlerden biri olan StickyNote ile boyutlu güzel kağıtlar hazırlayabiliyor ve isterseniz bu notları internet üzerinden anında gönderebiliyorsunuz.

StickyNote aynı zamanda “adhere” özelliği ile sizlere pencerelere yada dokümanlara da not yapıştırmanıza olanak tanıyor. Bu tarz bir yazılım kullanarak aklınızın karışmasıyla veya dalgınlıkla unuttuğunuz önemli şeyleri, telefon numaralarını artık daha rahat şekilde hatırlayabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzersiz, 3D notları anında internet üzerinden gönderin Notlarınızı dokümanlarla ilişkilendirin Alarmlar ayarlayın ve bilgilerinizi organize edin

Notlardaki yazıların yazı tipini, fontunu, şeklini, rengini ve önem sırasını en basit şekilde ayarlıyabiliyor, isterseniz hazırladığınız notlara alarm kurabiliyor ve böylece gerekli zamanda görünmesini sağlıyabiliyorsunuz. Önemli bilgilerin yönetimini yürütmek hiç bu kadar kolay olmamıştır.

StickyNote 9.

0/512345

Lütfen yorumlarınızda StickyNote 9.crack, StickyNote 9.serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

StickyNote 9.

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir