Stims Türkçe Son Sürüm İndir Windows’u Uyanık Tutma Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar başında değilken bazı programların sürekli olarak çalışmasını istiyor fakat güç koruma fonksiyonlarından dolayı devre dışı kalmasını engelleyemiyorsanız Stims adlı bu ücretsiz küçük araç size yardımcı olmak için sizi bekliyor.

Stims klavye tuşlamaları simule ederek veya güç yönetimi ve koruması olaylarını engelleyerek Windows’unuzun daima uyanık kalmasını sağlayan bir program. İşletim sisteminizi sürekli olarak çalışır durumda tutmanıza olanak sağlayan bu program siz bilgisayarınızın başında değilken duran işlemlerin devam ettirilebilmesi amaçlanarak üretilmiş bir programcık diyebiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar

3dakikadan gün’e kadar seçilebilir zaman periyotları bulunan program siz işlemlerinizi yaparken veya programlar siz yokken çalışmaya devam ederken arka planda sessiz bir şekilde bilgisayarınızın kazara kapanmasını ve güç koruma bölümlerinin devreye girmesini engellemek için çalışıyor. Komut satırı bölümünden de aktif hale getirilebilen Stims’i dilerseniz Windows başlangıcında otomatik olarak başlattırabilirsiniz.

Stims (1)

 • Stims 1.0için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  Peki nasıl çalışıcak bu ? Çok işime yarıyacak

  Nisan 201Cumartesi – 15:21:0
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • Stims

  0/512345

  Stims

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir