StuffPlug Türkçe Son Sürüm İndir Live Messenger Eklentisi

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Live Messgenger için kullanılan en popüler eklentilerden biri olan StuffPlug ile chat yaparken aynı zamanda bir sürü seçeneğe sahip oluyorsunuz. İçerisinde barındırdığı özelliklerle Messenger kullanıcılarının ilgisini çeken program sürekli olarak cellenmeye ve geliştirilmeye devam ediyor.

StuffPlug Özellikleri:

İçerik Hırsızı: StuffPlug 3.İçerik Hırsızı ile kişilerinizin (dinamik) görüntü resimlerini, ifadelerini ve göz kırpmalarınızı çalabilirsiniz. Otomatik olarak arşivlenen bu içerikleri daha sonra görüntüleyebilir, kaydedebilir ya da kendi hesabınıza kolayca yükleyebilirsiniz. Engelli Kişilerle Konuşabilme: StuffPlug 3.Engelli Kişilerle Konuşabilme özelliği ile engellediğiniz kişilerle yazışabilirsiniz. Onlar istedikleri zaman sizinle yazışamazlarken, ihtiyacınız olduğu zamanlarda siz onlarla yazışabilirsiniz. Biraz zalimce ama kimi zamanlar kullanışlı.

Sponsorlu Bağlantılar

Konuşmaları Etkileyen Özellikler: Konuşma pencerelerinde etkili olan yaklaşık 1yeni özellik: !action komutu ile olay mesajları gönderebilme, varsa an ifadelerin kısayollarını kullanabilme, konuşmalarda farklı isim kullanabilme, farklı ülkelerdeki kişilerin
lerini görüntüleyebilme, sahte uygulama davetleri gönderebilme, aynı anda üçten fazla dosya gönderebilme, ileti başına 500karaktere kadar gönderebilme, ‘…ileti yazıyor’ mesajını kapatabilme.

Kişi Listesini ve Messenger’ı Etkileyen Özellikler: Görüntü adınızı doğrudan kişi listesinden değiştirebilme, kişi gruplarını engelleyebilme, tüm bağlantıları varsa an tarayıcınızda açabilme (örn: Firefox), birden fazla Windows Live Messenger başlatabilme, pencere renklendirme sisteminde yapılan iyileştirmeler, periyodik olarak Messenger tarafından kullanılan hafızayı temizleme.

Editör Notu: Programın yayınlanan son sürümü 3.5 ile programın yükleme sırasındaki hatalar giderilmiş bulunuyor. Kullanıcı arayüzündede revizyona gidilen bu son sürümde düz renklendirme ve güvenli hızlanım gibi unsurların yanında grup engelleme özelliğide eklenmiş bulunuyor.

Önceki sürümlerden cellenmiş özellikler de programın yeniliklerinden. Sahte davet gönderme, arkadaş isim editörü gibi gibi özelliklerin yanı sıra bir sonraki sürümde düzeltilecek “Experimental” adlı menü de bulunuyor.

Ayrıca program bu sürümde varsa an olarak Türkçe dil seçeneğine sahip olmasada, bir sonraki sürümde Türkçe dil desteğinin programın varsa an dil seçeneklerinin arasına ekleneceği açıklanmış bulunuyor.

Önemli! Fakat eklentiyi Türkçe kullanmak istiyorsanız indirdiğiniz dosyanın içinden çıkan “Lang_Turkish.splng” dosyasını “C:Program FilesStuffPlug3Languages” klasörü altına kopyalayın veya taşıyın.

Daha sonra yandaki resimdeki gibi eklentinin Options (Seçenekler) kısmına giriniz ve burdaki Language butonuna basınız. Karşınıza çıkan dil seçeneklerinden Türkçe’yi seçip OK (Tamam) butonuna basarsanız artık eklentiyi Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

StuffPlug (1)


 • StuffPlug için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  çok güsell bi program türkçede yaptım ama çoklu titrşim yok

  Ekim 200Cumartesi – 22:00:4
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (3)
  (7)

 • StuffPlug

  0/512345

  StuffPlug

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir