Stupid Ninjas Free Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPad ve iPod Touch için Beceri Oyunu (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Stupid Ninjas Free adlı iOS oyununda köylülerin başına musallat olan ninjaları ortadan kaldırabilecek son samuray ve köylülerin son umudu sizsiniz.

Samuray kılıcınızı elinize alarak her bölümde karşınıza çıkan ninjaların tamamını 1, veya kılıç darbesiyle yok etmeniz gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Tabi bunu yapmak hiç kolay olmayacak çünkü yer yer tek kılıç darbesiyle yedi sekiz ninjayı yok etmeniz bile gerekecek. Peki bunu nasıl yapacağınızı mı merak ediyorsunuz? Çok kolay.

Bu noktada aptal ninjaların üzerinde yer alan ölümcül ninja dızlarından faydalanıyoruz. Bir kılıç darbesiyle kestiğiniz ninjaların üzerinde yer alan ölümcül ninja dızları dört bir yana dağılıyor ve diğer ninjalara saplanıyor. Aynı şekilde dızı yiyen ninja ölüyor ve onun üzerindeki dızlarda etrafa dağılıyor. Bu şekilde zincirleme bir reaksiyon arasında çoğu zaman farketmeden tüm ninjaları haritadan temizlemiş olacaksınız.

Her bölümde bulunan ninjaları ortadan kaldırmak dışında yapmanız gereken bir diğer görev ise her bölümde üç adet bulunan altın renkli ninja dızlarından olabildiğince fazla toplayarak, sonraki bölümlerin kilidini açtırmaktır.

Sonuç olarak Stupid Ninjas Free gerçekten bağımlılık yapan, düşündüren ve eğlendiren bir iOS oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca boş zamanlarınızı değerlendirmek için birebir.

Stupid Ninjas Free

0/512345

Stupid Ninjas Free

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir