Subtitle Mechanic Türkçe Son Sürüm İndir Altyazı Düzenleme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Subtitle Mechanic, adında da anlayabileceğiniz gibi bir mekanik altyazı senkronizasyon dönüştürücü basit bir programdır. At çalıştır özelliğe sahip 35kb’lık bir dosyadan ibaret olan program, SUB, SRT ve TXT formatlı metinleri okayabilmekte. SUB veya SRT uzantılı altyazı için özel olarak hazırlanmış dosyalarda başlama ve bitiş zamanını tek seferde ayarlayabilmek, senkronizasyonu tututurmak için tek bir tuşla tüm diyalogların sürelerini ve hızlarını değiştirebilemenize olanak vermektedir. 

Program tek bir ekrandan oluşmakta ve yaptığınız değişikleri mevcut olan dosya üzerinde dedğilde yeni bir dosya adı altında kaydetmektedir. Bu sayede orjinal dosya korunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Load: Altyazı dosyasını yüklemeniz için size gezgin ekranını açar.Reload: Orjinal altyazıya geri döndürür. Orjinal dosyayı tekrar yükler.Time: Zaman çizelgesi şeklinde formatlama seçeneğidir.Frame: Sahne şeklinde formatlama seçeneğidir.Ara bölmede kalan farklı ayarlanabilir tuş ise tüm diyalog sürelerinin otomatik olarak değiştirilmesini sağlamaktadır.

Subtitle Mechanic

0/512345

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir