suXess Türkçe Son Sürüm İndir İş Zekası Platformu

Sponsorlu Bağlantılar

suXess; internet veya intranet üzerinden çalışma olanakları sunan, dünya’da ilk kez İş Zekası Barındırma Hizmeti (BI Application Hosting) sunan ve şirket verilerinizi dışarı çıkarmadan, analizlerinizi dünyanın herhangi bir yerindeki bir üretim sisteminiz için kullanabileceğiniz ve oturduğunuz yerden veya hareket halindeyken sonuçlarını görüntüleyebileceğiniz gelişmiş bir sistemdir.

MS Outlook, PowerPoint, Word, Excel, Visio vb. uygulamalar içerisinde çalışabilme özelliklerinin yanısıra mobil ortamlarda analizler yapabilme imkanı da veren suXess ile istediğiniz boyuttan birisinde görsel grafik istatistikleri tutabileceğiniz (Grafik, pasta, ızgara (Smart Grid) ve pivot tablo analizleri) bir altyapıyı size sunuyor. Performans ölçümleme, kayan yazı ve hatta harita üzerinde raporlama imkanı da sunan suXess ile işinizi çok kolay bir şekilde takip edebileceksiniz.Tüm bu gelişmiş özelliklerinin yanında kullanım kolaylığı sağlayan: Veritabanında alt ve üst seviyelere (drill down drill up) erişim imkanı, Windows Sidebar üzerinde veya Google Gadget olarak kullanabilme, Ücretsiz Google Spreadsheet dosyalarını kaynak olarak kullanarak web üzerinde analizler yapabilme, Bağımsız geliştirme yapan şirketlerin kendi ürünleri içerisinde kullanabilme, Eş zamanlı lisanslama yöntemi gibi seçenekleri de sunan suXess ile iş takibinizi en verimli şekilde gerçekleştirebilir ve istediğiniz her yerden iş veritabanınıza ulaşabilirsiniz.

Önemli! Yazılımın kişinin kullanımına izin verdiği ücretsiz versiyonunun yanında tüm özelliklerinin açık olduğu bir “Basic” versiyonu ile ve daha fazla kişiye hizmet verebilen bir “Pro” versiyonu da mevcuttur.

Sponsorlu Bağlantılar

suXess

0/512345

Lütfen yorumlarınızda suXess crack, suXess serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir