SVG Cleaner Türkçe Son Sürüm İndir SVG Resim Dosyalarını Temizleme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

SVG Cleaner programı özellikle vektör çizim programları tarafından üretilen SVG görsel formatının içerisinde yer alan gereksiz elementleri temizlemek ve böylece dosyanın boyutunu azaltmak için kullanılabilecek programlardan bir tanesi. Bu gereksiz elementler dosyanın görsel kalitesi üzerinde bir iyileştirmede bulunmamalarına rağmen boyutu arttırdıkları için kesinlikle temizlenmeleri gerektiğini unutmayın.

Tüm bu gereksiz verileri temizlemek için programın gerçekleştirdiği iki tane işlev var. Bunlardan birincisi, dosyanın görüntülenmesinde herhangi bir etkisi olmayan tüm etkenlerin ortadan kaldırılması ve böylece gereksiz fazlalıklardan kurtulmak. İkincisi ise kullanılan element ve değerlerin daha kompakt hale getirilmesini sağlayarak onları sıkıştırmak.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulamanın temizlik seçeneklerinde oldukça çeşitli opsiyonlar bulunuyor ve birden fazla çekirdekli işlemci kullananların tüm çekirdeklerini kullanabiliyor. Programı kullanarak temizlediğiniz SVG dosyalarının boyutlarının yüzde 1ila 6arasında ufaldığını siz de görebilirsiniz.

SVG Cleaner

0/512345

SVG Cleaner

  • Program Arayüzü
  • Lisans:Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar

    Yorum Yaz

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir