Sweepi 5 Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Sweepi, zamanla bilgisyarınızda biriken geçici dosyaları ve internet kalıntılarını temizleyen, kullanımı kolay ve ücretisz bir program. Çalıştırdığınızda sizi bir temizlik sihirbazıyla karşılayan uygulama, dilerseniz bu sihirbazı kullanmadan temizlenecek alanları işaretlemenize de olanak tanıyor.

Sweepi’nin fazla deneyimli olmayan kullanıcılar için bir hızlı temizleme fonksiyonu da mevcut. Windows’un başlangıcında yüklenen uygulamaları görmenize ve istemediklerinizi devre dışı bırakmanıza izin veren ” Boot Manager ” fonsiyonuyla türündeki diğer uygulamalar arasından sıyrılan Sweepi’nin bozuk kısayol bulma ve güvenli silme özelliklerini de kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sweepi 5’in Yenilikleri ?

Sade ve basit yeni arayüz İngilizce dil desteği CleanUp temizlik sihirbazı Devrimsel silme prosedürü Sweepi Bootmanager Geliştirilmiş yedekleme fonksiyonu Açıklama veritabanınada girişler Sweepi ShortCutter Özel durum tanımlamaları Daha hızlı arama Çoklu sürücü taraması Sweepi Liveupdate Komponent tabanlı güncellemeler Sweepi Slicer Dosyaların güvenli yıkımı

Sweepi (1)

 • Sweepi için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  gerçekten işe yarıyor .

  Temmuz 200Cuma – 16:10:2
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (3)

 • Sweepi

  0/512345

  Sweepi

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir