Talking Mouse Free Türkçe Son Sürüm İndir Android için Konuşan Fare Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

OUTFIT tarafından geliştirilen ve Talking Tom Cat ile başlayan seriye yeni katılan NewWaveAppz imzalı Talking Mouse 3D grafikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Bir fare düşünün sizi can kulağıyla dinliyor ve söylediklerinizi farklı ses tonuyla tekrar ediyor. Burnuna vurduğunuzda ise sinirlenerek cam kavanozu fırlatıp tepkisini ortaya koyuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Talking Mouse yer alan karakterimizin her ne kadar asabi yönünü dile getirmiş olsak da özellikleri elbette bunlarla sınırlı değil. Onunla ilgilenmediğiniz zaman esnemeye başlarak uykusunun geldiğini mizahi dille ifade ediyor.

Ücretsiz versiyonda yer alan, besleme, fare kapanında peynir sunma gibi özellikler yok ve sürekli olarak bu özellikleri kullanmak için dolar ücret ödemeniz gerektiğini önünüze çıkarması bir müddetten sonra sıkıcı bir görünüm oluşturuyor.

Talking Mouse Free

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Talking Mouse Free crack, Talking Mouse Free serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Talking Mouse Free

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir