TapinRadio Türkçe Son Sürüm İndir İnternet Radyosu

Sponsorlu Bağlantılar

TapinRadio favori radyo kanallarınızı online olarak dinlemenizi sağlarken, aynı zamanda isterseniz yayınları kayıt etme seçeneğide sunan başarılı bir Windows aracıdır.

Programı ilk kez kullanacaksanız karşınıza çıkan radyo kanallarının sayısı sizleri gerçekten şaşırtabilecek çokluktadır. Bölge, tür, ağ altında ulaşabileceğiniz binlerce online radyo kanalı bulacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca tek bir tıklama ile yeni radyo istasyonlarının yayınlarını almak için çevrimiçi celleme seçeneği de bulunan TapinRadio kolayca istediğiniz radyo istasyonunu bulabileceğiniz gelişmiş bir arama aracına da sahiptir. İsterseniz sürekli dinlediğiniz radyo istasyonlarını daha sonra tekrar dinlemek için sevdiğiniz istasyonların arasına kaydedebilirsiniz.

Dinlediğiniz radyo yayınlarını MP3, WMA, OGG, AAC formatlarında bilgisayarınıza kaydedebilmeniz için TapinRadio gelişmiş bir kayıt aracını sizlere sunmaktadır.

Program aynı zamanda radyo yayınını otomatik olarak kaydetme, şarkıları bölme ve aynı zamanda tek bir şarkı kaydetmek için gereken özelliklerin hepsini içermektedir. Online radyo yayınlarını dinlemeyi seviyorsanız TapinRadio‘yu mutlaka denemelisiniz.

TapinRadio (2)


 • TapinRadio 1.58.için

  ArCaNy

  dedi ki;

  Gerçekten , harika bir program , yaklaşık senedir kullanıyorum . Diğer Radyo programlarından farklı ve tümüyle ücretsiz .

  Artı Yönleri: Ücretsiz , cel , Türkçe , Çalan parçanın kaydını yapabiliyor , dahası kullanınca fark edeceksiniz. Eksi Yönleri: Rastlamadım .

  1Ocak 201Pazartesi – 15:28:4
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • TapinRadio 1.58.için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  Sıralama doğru, şu an konusunda en popüler yazılım teşekkürler.

  2Aralık 201Pazar – 19:40:0
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • TapinRadio

  0/512345

  TapinRadio

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir