TeknoAsistan Avukat Müvekkil Takip 1.0 Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Müvekkil ve Dava ile ilgili bilgilerinizi takip edebilecek, ayrıca kişisel ve kurumsal datalarınızı tek bir programdan takip edebileceksiniz. Müvekkil ve Dava bilgilerinizi takip etmek ve kişisel-kurumsal ajanda’ya sahip isterseniz program tam size göre. Program ayrı bölümden oluşmaktadır. Her bölüm kapsamlı detay bilgileri içermektedir.

Özellikler:

1-Müvekkil Takibi

Müvekkil ile ilgili genel bilgiler.· Müvekkil Bilgileri· Ödeme takibi· Dava Dosya Bilgileri· Celse Bilgileri· Davanın Hikayesi· Rapor Yazımı· Telefon Çeviricisi· Detaylı Kayıt Arama,Listeleme 

Sponsorlu Bağlantılar

2- İletişim

Tüm kişi ve kurumların adres,telefon, mail,fotoğraf,özel bilgileri kaydedebileceğiniz bölümdür. Telefonları telefon çeviricisi ile direkt arayabilirsiniz. 

3- Para Yönetimi

Cari hesaplarınızı takip edebildiğiniz bölümdür. 

4- Olaylar

Önemli gün ve olayları takip edebildiğiniz bölümdür. Hiç bir önemli gün ve olayı unutmazsınız. Program sizi uyaracaktır. 

5- Parolalar

Şifre ve parolalarınızı takip ettiğiniz bölümdür. 

6- Görevler

Yapacağınız görev ve randevularınızı takip edebildiğiniz bölümdür. 

7- Notlar

Her türlü özel not, döküman, fotoğraf,grafik vb. bilgilerinizi kaydedebildiğiniz bölümdür. İstediğiz şekilde sınıflandırabilir ve kolayca bilgilerinize ulabilirsiniz.İstediğiniz kadar veritabanı açabilirsiniz. Programa açılış şifresi verirseniz, bilgilerinize sizden başka kimse ulaşamaz. Günlük işleriniz için günlük planlayıcı kullanabilirsiniz. Program aynı zamanda uyku kipinde’de çalışabilir. Siz başka işlerinizi yaparken, planladığınız işleri size hatırlatacaktır. Başka programdaki datalarınızı, data dönüştürücüsüyle programa kolayca aktarabilirsiniz.Kısaca program birçok özelliliği üzerinde barındırır. 3gün tüm özellikleriyle deneyebilirsiniz. 

TeknoAsistan Avukat-Müvekkil Takip 1. (1)

 • TeknoAsistan Avukat-Müvekkil Takip 1.için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  this file contains invalid data diye uyarı veriyor ve açılmıyor ve gerçekten böyle bir programa ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim teşşekkürler.

  1Aralık 200Salı – 12:02:2
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • TeknoAsistan Avukat-Müvekkil Takip 1.

  0/512345

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir