Temperature Converter Türkçe Son Sürüm İndir Sıcaklık Birimi Dönüştürme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Farklı derecelendirme birimlerinin pek çok kullanıcının kafasını karıştırdığı aşikar. Bu farklı sıcaklık birimleri arasında dönüştürme yapabilen programlardan birisi ise Temperature Converter programı ve istediğiniz tüm ısı birimleri arasında dönüşüm gerçekleştirebiliyor.

Özellikle bilimsel çalışmalarda Kelvin, yurtdışında ise Fahrenheit ölçü birimi kullanıldığından dolayı bunları sürekli hesaplar ile birbirine çevirmeye çalışmak vakit alıcı bir eylem olabiliyor. Bu program ile Celsius, Kelvin ve Fahrenheit ölçü birimleri arasında kolayca çeviri yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

İşlemi gerçekleştirmek için girmek istediğiniz sıcaklığı ilk bölmeye yazdıktan sonra bir altında bulunan seçimlerden girdinin birimini ve elde etmek istediğiniz sıcaklık birimini seçmeniz yeterli oluyor. Ardından convert butonuna bastığınızda karşınızda sonucunu istediğiniz birime denk gelen sıcaklığı görebiliyorsunuz.

Aynı zamanda edit menüsü altındaki sonucu kopyalama, sıcaklığı kopyalama ve yapıştırma gibi hızlı özellikler de işinizi kolaylaştırabilecekler arasında yer alıyor.

Temperature Converter

0/512345

Temperature Converter

  • Program arayüzü
  • Lisans:Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar

    Yorum Yaz

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir