TEncoder Türkçe Son Sürüm İndir Video Format Dönüştürme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

TEncoder yazılmı bir video dönüştürme programı ve tüm dönüştürme işlemlerinizin kolaylıkla gerçekleştirilmesini sağlıyor. Tamamen ücretsiz olan uygulama Mencoder ve FFMpeg altyapısını kullanarak video encoding işlemlerini tamamlıyor.

Neredeyse bütün video dosya formatlarını birbirine dönüştürebilen program, eğer altyazı dosyalarınızın adları video adlarıyla aynıysa altyazıları da video içerisine gömüyor ve aynı anda farklı encoderı kullanmanıza imkan veriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

İşlemcinizin tüm çekirdeklerini kullanabilen program böylece performanslı ve hızlı bir şekilde çalışabiliyor. Çıktı verebildiği video codecler Mpeg1, Mpeg2, Xvid, Mpeg4, H264, FLV, WMV ve çıktı verebildiği ses codecleri ise MP3, WAV, AAC, OGG Vorbis, AC3, Mp2 olarak belirlenmiş.

Sahip olduğu kolay ve hızlı kullanılır arayüz sayesinde videoları dönüştürmenin mümkün olduğu program aynı zamanda sıraya birden fazla video sokmanızı sağlarken gelebilecek olan cellemeleri de sizin için kontrol ediyor ve böylece programdaki hataların otomatik olarak giderilerek yeni özelliklerin de gelmesini uğraşmadan sağlayabiliyorsunuz.

Eğer ücretsiz ancak kaliteli bir video dönüştürme programı arıyorsanız size TEncoder’ı kesinlikle önerebilirim.

TEncoder

0/512345

TEncoder

 • Video dönüştürme seçenekleri
 • Video dönüştürme süreci
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir