The Oregon Trail Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Yolculuk Oyunu (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Konusu Amerika’nın 1800’lü larında geçen bir seyahat çizgi filminin merkezinde olmayı ister miydiniz? Evetse bu The Oregon Trail tam size göre. Zira dönemin zor koşulları altında Oregon’a ulaşaması gereken bir ailenin lideri olarak yola çıkmalı ve müthiş animasyonlarla süslenmiş bu oyunun tadını çıkarmalısınız.

1800’lü ların Amerika’sında geçen oyunda sadece yolculuk etmeniz yetmiyor. Bu yolculuk esnasında karşınıza çıkacak vahşi hayvanlardan soygunculara kadar birçok engeli aşmalısınız. Tüm bunlar gerçekleşirken ailenizin her bireyini korumalı ve onların aç kalmalarını engellemelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Zaman zaman zararsız görünerek size yaklaşan yabancılara karşı dikkatli olmalısınız. Çünkü ilk başlarda zararsız görünen ve para karşılığı seyahatinize dahil olmak isteyen bu kişiler daha sonra ailenize veya size zarar vermeye kalkışabilirler.

Eğer bir çizgi filmin ortasında ve birbirinden eğlenceli senaryolardan oluşan bir oyunda yer almak istiyorsanız The Oregon Trail tam size göre bir oyun olabilir.

The Oregon Trail

0/512345

Lütfen yorumlarınızda The Oregon Trail crack, The Oregon Trail serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

The Oregon Trail

 • The Oregon Trail Giriş Ekranı
 • The Oregon Trail Oyun Ekranı
 • The Oregon Trail Savaş Ekranı
 • Lisans:

  Ücretli

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir