The Tiny Bang Story İndir (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Macera tarzında oyunları çok sık bulamıyoruz ve bulduğumuzda da kaliteli ürünler oluyorlar. Bu oyunlardan biri olan The Tiny Bang Story sizi iPad başında bir süre alıkoyacak.

Oyuna ilk başladığımızda ana ekran bir yapboza dönüşüyor. Buradan oyuna girdiğimizde bir ok ile oyun içindeki yapboz parçalarını toplamamız gerektiğini gösteriyor. Oyun içinde bulmacaları çözerek ilerliyorsunuz. Bir yandan da yapboz parçalarını topluyorsunuz. Oyunun grafikleri Machinarium oyununa benzerlik sergiliyor. Bu yüzden Machinarium’u bitirip tadı damağında kalanlar bu oyunun görünüşünü sevecekler.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyun, macera oyunu sevenler için nimet niteliğinde olduğu için eksilerini göz ardı edebiliyoruz. Ama yine de değinmemiz gerekirse, senaryonun çabuk bitmesi ve bulmacaların tahmin edilebilir olması gibi konular mevcut.

The Tiny Bang Story

0/512345

Lütfen yorumlarınızda The Tiny Bang Story crack, The Tiny Bang Story serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

The Tiny Bang Story

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir