Thumbs Remover Türkçe Son Sürüm İndir Thumbs.db Önizleme Dosyası Temizleme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Thumbs Remover programı bilgisayarınızdaki klasörlerde Windows tarafından oluşturulan thumbs.db dosyalarını toplu olarak silmenize yarayan ücretsiz bir program. Bu dosyalar klasörlerin daha hızlı açılması için yaratılıyorlar ancak bir süre sonra on binlerce farklı thumbs.db dosyasının olması hem yer israfına neden oluyor hem de sık kullanmadığınız klasörlerde gereksiz yere ağırlık yapıyorlar.

Windows’un kendi kendine bu dosyaları temizlememesi nedeniyle karşılaşılan bu sıkıntıya karşı üretilen Thumbs Remover programı sisteminizde ve tüm harddisklerinizde tarama işlemi gerçekleştirebiliyor ve ardından çıkarttığı listeyi size sunarak hangilerini temizlemek istediğinizi soruyor. İstediğiniz kadar thumbs.db dosyasını silebilir ve böylece sistem temizliğinizi koruyabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Aynı zamanda içerisinde bulunan araç sayesinde Windows XP ve 8’de thumbs.db dosyalarının yaratılmasını engellemek için bir seçenek bulunduran program böylece sorunu en kökünden çözmenize de yardımcı oluyor. Windows sağ tık menüsüne de kendini ekleyen program böylece direkt olarak sürücü ve klasörlere sağ tıklayarak temizliği tamamlamanızı sağlayabiliyor.

Thumbs Remover

0/512345

Thumbs Remover

 • Tarama işlemi
 • Dil seçimi
 • Temizleme
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir