TimeFreeze Türkçe Son Sürüm İndir iPhone ve iPad için Video Düzenleme Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone akıllı telefonunuz standart olarak saniyede 3kare video kaydı gerçekleştirebilmektedir ancak TimeFreeze uygulamasıyla videolarınızda yer alan kısımları seçerek en fazla 1/2hıza kadar bunu yavaşlatma imkanına sahip oluyorsunuz. Yani saniyede 60kare çekim yapabilen bir kameraya sahip olabiliyorsunuz.

Uygulama ile yaratılan videolara dilediğiniz gibi müzik ve ses efektleri ekleyebiliyor ve uygulama içerisinden videoları kolayca YouTube/Facebook/Twitter üzerinden paylaşabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulama sadece videoları yavaşlatmakla kalmıyor, aynı zamanda hareket analizi algoritmalarını kullanarak ne zaman hareketlerin gerçekleşeceğini tespit edebiliyor. Daha sonra bu verileri daha kaliteli ve yumuşak bir slow motion etkisi vermek için kullanıyor. Uygulamadan elde edilen videolar yüksek kalitede ve profesyonel yazılımlarla yapılmış kadar iyi görünüyorlar.

TimeFreeze

0/512345

Lütfen yorumlarınızda TimeFreeze crack, TimeFreeze serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

TimeFreeze

 • Video aralık seçimi
 • Efektler
 • Video seçenekleri
 • Film koleksiyonu
 • Lisans:

  Ücretli

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir