Tiny Troopers 2: Special Ops Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPad ve iPod Touch için Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

iOS işetim sistemine sahip iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz gerçek zamanlı bir strateji oyunu olan Tiny Troopers 2: Special Ops sizlere gerçekten şimdiye kadar hiç tatmadığınız bir aksiyon sunacak.

Kontrol edebileceğiniz farklı askerler, en son askeri donanım ve ekipmanlar, birbirinden sürükleyici operasyonlar ve görevler, deneyimli düşman askerleri ve çok daha fazlası Tiny Troopers 2: Special Ops‘ta sizleri bekliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Cesaretinizi ve stratejik bilgilerinizi test etmeye hazır mısınız? Heyecan verici özel operasyonlarda yerinizi alın ve size verilen görevleri başarıyla yerine getirerek, yeni görevlerde yer almaya hak kazanın.

Görevler sırasında kazandığınız altınlarla askerlerinizin zırhlarını geliştirin ve onlara yeni silahlar alarak görevleri çok daha hızlı ve güvenli şekilde geçin.

Karşınıza çıkan düşman tanklarını ve gözcü kulelerini etkisiz hale getirmek için haritalarda elinize geçecek roket atarlar ve el bombalarını kullanın.

Küçük sevimli askerlerinizi kontrol ederek sizlere verilen görevleri başarıyla yerine getirmeye çalışacağınız Tiny Troopers 2: Special Ops‘ı mutlaka denemenizi öneririm.

Tiny Troopers 2: Special Ops

0/512345

Tiny Troopers 2: Special Ops

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir