Toddler Keys Türkçe Son Sürüm İndir Bilgisayar Fonksiyon Kilitleme

Sponsorlu Bağlantılar

Toddler Keys, bilgisayarınızdaki pek çok donanımın kilitlenmesi için birebir. Bilgisayarınızı başkalarının kullanımından uzak tutmak için klavyeyi, cd-rom’u ve fareyi (mouse) kendi isteğinizle devre dışı bırakarak, istediğiniz zaman tekrar aktif hale getirebilirsiniz. Programın üç ana kilit fonksiyonu vardır.

Birincisi ‘Lock Drive Doors’ olan cd sürücüsünü kilitleyebileceğiniz bir seçenek. Özellikle cd sürücüsünü çocuklardan uzak tutmak isteyenler için oldukça iyi bir seçenek. İkincisi ‘Lock Keyboard’ ile yalnızca klavyenizi kilitleyebilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınızı kapatmadan klavye temizleme işlemini de rahatlıkla yapabilirsiniz. Üçüncüsü ise ‘Lock Keyboard/Mouse’ bu seçenekle fare ve klavye aynı anda kilitleniyor. Kilidin açılması için klavyenizden ‘QUIT‘ yazmanız yeterlidir. Bu kelimeyi programınızın ayarlarından değiştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar başında olmadığınız belli bir süre içinde otomatik olarak kilitlemeniz mümkün. Oldukça küçük boyutla bu kadar işi başarılı bir biçimde halletmesi sebebiyle ve Vista uyumuyla tercih edilmesi gereken bir yazılım. Aynı zamanda program ücretsizdir.

Toddler Keys (1)


 • Toddler Keys için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  (clap)süper bi program şiddetle tavsiye ederim tşk. tamindir…

  Aralık 200Cuma – 16:02:0
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (1)

 • Toddler Keys

  0/512345

  Toddler Keys

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir