Total Uninstall Türkçe Son Sürüm İndir Yükleme Analiz Etme ve Program Kaldırma Yazılımı

Sponsorlu Bağlantılar

Total Uninstall bilgisayarınızdaki program yükleme işlemlerini takip ederek analiz eden ve kaldırma işlemlerini çok daha detaylı olarak yerine getiren kullanışlı bir programdır.

Normalde Windows’un kendi program kaldırma işlevi programların tüm kalıntılarını silmeyebilmekte. Program Files ve Belgelerim dosyalarındaki kalıntılar, kayıt defteri girdileri gibi öğeler çoğu zaman kaldırma işlemlerinden sonra silinmeyerek  bilgisayarınızı zamanla çöplüğe çevirmekte ve yavaşlatmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Total Uninstall bu durumu önlemek için programlar yüklenirken programların bilgisayarınızda yaptıkları değişiklikleri gözlemler ve kayıt altına alır. Programı Total Uninstall yardımıyla kaldırdığınızda ise bilgisayarınızı bu ilk konuma geri döndürebilirsiniz.

Total Uninstall’ın normalden çok daha detaylı kaldırma işlemi programların en küçük kalıntılarını bile sisteminizden temizlemektedir. Bu nedenle normal kaldırma işleminden biraz daha uzun sürmektedir.

Total Uninstall

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Total Uninstall crack, Total Uninstall serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Total Uninstall

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir