Tower Defense: Lost Earth Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Kule Savunma Oyunu (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Tower Defense: Lost Earth, kule savunma oyunlarına dair telif haklarını elinde bulunduran Com2us isimli şirket tarafından hazırlanmış ve oldukça kaliteli bir oyundur. Kule savunma şeklinde ifade edilen bu oyun türü, oyun severleri kendine bağlamakta oldukça başarılı olmasının yanı sıra grafikleriyle de dikkat çekiyor.

Tower Defense: Lost Earth oyunu kapsamında, çeşitli özelliklerde kule türü ve farklı silah bulunuyor. Bu oyun unsurlarını üç kademeye kadar geliştirmek de mümkün. Belirleyeceğiniz stratejiler ve düşmanların saldırış şekilleri, sizin doğru silahı kullanmanızı gerektiriyor ve başarınızda bunun ciddi bir etkisi oluyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Birçok senaryonun yer aldığı Tower Defense: Lost Earth isimli mobil oyun ile keyifli vakitler geçireceğinizi şimdiden söyleyebiliriz. Zira birçok otorite tarafından bu oyun, alanında lider olarak gösteriliyor.

Tower Defense: Lost Earth

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Tower Defense: Lost Earth crack, Tower Defense: Lost Earth serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Tower Defense: Lost Earth

 • Tower Defense: Lost Earth Ana Ekran
 • Tower Defense: Lost Earth Örnek Ekran
 • Tower Defense: Lost Earth Oyun Ekranı
 • Lisans:

  Ücretli

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir