TranslateIt! German English German 5.0 Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarda çalışırken anlamını bilmediğiniz yeni sözcüklere karşı en etkili çeviri programından yardım alabilirsiniz.Almanca ve İngilizce kelimeleri arasında çeviri yapabiliyorsunuz.Yazılım birçok tarayıcı üzerinde çalışabiliyor.Desteklediği tarayıcılar arasında Internet Explorer,Opera ve Firefox bulunuyor.Böylece sayfada gördü üz herhangi bir kelime üzerinde kolayca çeviri yapabiliyorsunuz.Ayrıca genele baktığınızda programlarla da çalışma yapısına sahip.Bunların arasında ICQ gibi mesajlaşma programıda var.

 

Çalışma mantığına baktığımızda ise işinizi kolaylaştırabilecek kısayol atama görevi dikkatimizi çekiyor.Shift + S tuş kombinasyonuyla kelimenin üzerine gelmeniz ve çeviriyi yapmanız bu şekilde mümkün.Aşağıdaki görüntüde kelime üzerinde nasıl çeviri yapıldığı gösterilmiş.Bu işinizi oldukça kolaylaştırıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

 

TranslateIt! German-English-German 5.

0/512345

Lütfen yorumlarınızda TranslateIt! German-English-German 5.crack, TranslateIt! German-English-German 5.serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir