Trello Türkçe Son Sürüm İndir Proje Yönetimi ve Takibi Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Trello, basit ama etkili bir çalışma ve organizasyon ortamı isteyen ekip liderleri, patronlar ve çalışma arkadaşları için hazırlanmış iş takip ve yönetim uygulamasıdır. Sürekli geliştirilen ve kolaylaştırılan sistem mini projenizden tutun da milyon dolarlık yatırımlarınıza kadar her türlü iş yönetimini  ücretsiz olarak size sağlayabilmekte.

Yapmanız gereken adımlar çok basit. Proje oluşturun. Bu projeye kişileri atayın ve hızlı bir şekilde tek ekran üzerinden işin durumunu görün – değiştirin ve sınırlandırın. İş listesine isterseniz resim, video ve multimedia içerik ekleyebilir, iş tanımlanan kişinin görevi daha iyi anlamasını sağlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Genel Özellikleri:

– İş listesi, yapılacaklar listesi hazırlama.- İş listesine kişi ve kişiler tanımlayabilme.- İşleri Yapıldı – Devam Ediyor ve benzeri şekilde birden çok parçaya bölebilme ve bunları tek ekranda sürükle bırak metodu ile gerçekleştirebilme.- İş bitirme süreleri koyabilme.- Yorum, etiket ve bilgilendirme notları ekleyebilme.- Multimedia içerik ekleyebilme.

Trello

0/512345

Trello

 • Proje Listesi
 • İş Listesi
 • Yapılacaklar Listesi
 • Liste Oluşturma
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir