TurboZIP Compression Suite Türkçe Son Sürüm İndir Hızlı Dosya Sıkıştırma Aracı

Sponsorlu Bağlantılar

TurboZIP programı her türlü kullanıcı tarafından kolaylıkla kullanılabilecek basit arayüzü ile hızlı erişim sağlayan komple bir arşiv yöneticisi olarak karşımızda. Hızlı dosya sıkıştırma işlemleri, sıkıştırılmış arşiv dosyalarını açma ve düzenleme gibi konularda en büyük yardımcınız olmanın yanında size sağladığı birçok ek özellik ve gelişmiş seçenekler ile bu profesyonel araç arşiv yönetimi konusunda etkili bir çözüm.

En popüler arşiv dosya formatlarını destekleyen TurboZIP, e-posta ek formatlarını da destekliyor. ZIP, JAR, LHA gibi formatlarda arşiv dosyaları oluşturup düzenlerken veya arşivler içerisindeki dosyalara göz atarken 200’den fazla hızlı görüntüleme filtresi ile mükemmel bir gezgin olan ve dilediğiniz dosyaya önizleme yapabildiğiniz TurboZIP fotoğraf arşivleri için küçük resimli listeleme gibi seçenekler sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha birçok özellik ve seçenek ile karşımıza çıkan bu güçlü arşiv düzenleme yazılımı hızlı ve kararlı işlemler yapmanızı sağlayan, odaklandığı konu ile elinizin altında olması gereken güvenli bir araç. Programın desteklediği arşiv formatlarına bu adresten ulaşabilirsiniz.

TurboZIP Compression Suite

0/512345

Lütfen yorumlarınızda TurboZIP Compression Suite crack, TurboZIP Compression Suite serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

TurboZIP Compression Suite

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir