Türk Kaşif Türkçe Son Sürüm İndir Detaylı Türkçe Dil Yazılımı

Sponsorlu Bağlantılar

Türk Kaşif Programı; Türkçemizin, lük konuşmalarımızda daha etkin, daha doğru ve daha yerinde kullanımına yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır.Program; öğrenmeyi eğlenceli kılmak için görsel açıdan zengin ve ergonomik arabirimlere sahiptir.Türk Kaşif, bölümden oluşuyor:1- Sözlük : Programın temelini oluşturmuştur. Yaklaşık 64.00Türkçe kelime ve bu kelimelere karşılık gelen 94.00civarındaki anlamı içeren zengin bir veritabanına sahiptir.İster bir web sayfası olsun, ister Microsoft Word veya başka herhangi bir doküman olsun içerisinde anlamını bilmediğiniz kelimelerin açıklamasını öğrenmek artık çok kolay. Yapmanız gereken farenizin imlecini ilgili kelimenin üstüne getirip sizin belirlediğiniz tuş kombinasyonunu kullanmak. Ne büyük kolaylık!2- Bin Kelime Bin İşlem : TRT ‘nin ömrü çeyrek yüz ı aşan yarışma programı olan Bir Kelime Bir İşlem’in bir benzeri. Rastgele üretilen kelime ve işlem sorularının mümkün olan bütün çözümlerini sunabilmektedir.3- Parola-Passa : Özel televizyonlarda yayınlanan Passaparola Yarışma programının bir benzeri olan bu bölümde; sözlük veritabanında yer alan kelimelerin, harf çemberinde belirlenen harflere uygun soruya göre cevaplanması mantığına dayanmaktadır. Soru olarak gelmesini istemediğiniz kelimeleri programın Sözlük bölümünde ayarlamanız mümkün kılınmıştır.4- Bulmaca Asistanı : Bu bölüm Kare Bulmaca meraklıları için tasarlanmıştır.1- Anlamdan kelimeye ulaşabilme;2- Harflerden kelimeye ulaşabilme, olmak üzere iki türlü arama yöntemi bulunmaktadır.

Kimler İçin?

 • Program Türkçe öğrenmek isteyen vatandaşlar, yurtdışında yaşayan Türk ve yabancıları kapsıyor.
 • Öğretmenler, yazarlar, öğrenciler, bulmaca ve yarışma meraklıları, kelime dağarcığını geliştirmek isteyenler için oldukça ideal.
 • Türk Kaşif (1)


 • Türk Kaşif için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  Sponsorlu Bağlantılar

  evet arkadaşlar lük hayatımızda daha iyi bir türkçe için her türk bu yugulamadan faydalanmalı..

  Aralık 200Salı – 17:27:2
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (3)
  (2)

 • Türk Kaşif

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Türk Kaşif crack, Türk Kaşif serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Türk Kaşif

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir