TVersity Media Server Türkçe Son Sürüm İndir Gelişmiş Multimedya Sunucusu

Sponsorlu Bağlantılar

TVersity Media Server kullanıcıların yerel ağlar veya internet üzerindeki multimedya dosyalarını tespit etmelerine ve paylaşmalarına yardımcı olamak için tasarlanmış bir programdır. Bu program sayesinde çevrimiçi olarak ses ve video içeriklerini arayabilir, oynatabilir ve kaydedebilirsiniz.

Sistem tepsisinde çalışan medya sunucusu, medya kütüphanenizi hem çevrimiçi hem de çevrimdışı kaynaklar için kolayca yönetmenize olanak sağlar. Sisteminizde bulunan tüm ses, video veya resim dosyalarına kolayca göz atabilirsiniz ve tüm bu kaynak dosyaları farklı klasörler altında kolayca listeleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca RSS beslemeleri aracılığıyla internet üzerinde yer alan medya öğelerini de ekleyebilirsiniz. Sadece bağlantı adresini ve isteğe bağlı olarak bir başlık veya etiket girmeniz yeterlidir. Besleme ayarları otomatik olarak cellenecektir ve en çok kaç adet içeriği koleksiyonunuza eklemek istediğinizi seçebilirsiniz.

Arkadaşlarınızın en son çekilmiş oldukları fotoğrafları görüntüleyebilmeniz için Flickr bağlantı desteğine de sahip olan TVersity Media Server, Youtube videoları, çalma listelerini ve Google arama sorgularını görüntüleyebilirsiniz.

TVersity Media Server ile internet üzerinde yer alan ses ve video yayınlarını TV, Wii, Playstation ve daha birçok cihaz üzerinde oynatabilme şansına da sahipsiniz. Bu noktada yazılımın güzel özelliklerinden biri cihazları otomatik olarak algılamasıdır.

Tüm bunlara ek olarak program kullanılabilir ağlar üzerinde yer alan tüm cihazları tarar ve tüm medya dosyalarının işlenmesine izin verir.

TVersity Media Server ile bir yandan medya kütüphanenizi düzenlerken bir yandan televizyonunuz üzerinde çevrimiçi medya içeriklerini görüntülemeniz mümkün.

TVersity Media Server

0/512345

TVersity Media Server

Lisans:

Ücretli

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir