TweakUAC Türkçe Son Sürüm İndir Vista Kullanıcı Hesabı Denetimi Kapatma

Sponsorlu Bağlantılar

Vista‘nın en çok eleştiri alan yönlerinden birisi, kullanıcıya nefes aldırmayan güvenlik uyarıları. içinde, özellikle yoğun tempoda çalışırken bu uyarılar gerçekten insanı çıldırtabiliyor. Vista ne yapmak isterseniz sizden tekrar izin istiyor! Normal koşullarda bu can sıkıcı uyarılardan kurtulmak için Windows’un Güvenlik Ayarları kısmında bir miktar uğraşılmalı ve bilgisayarınızı yeniden başlatmalısnız. Bu işi en kolay yoldan halletmek isteyenler için çözüm TweakUAC. Bu minicik ücretsiz program Vista’nın sesini soluğunu kesmek için yeterli. Programı çalıştırdıktan sonra “Turn UAC off now” seçeneğinizi aktif hale getirdikten sonra “Tamam”(OK) düğmesine tıklayarak Vista’yı bir daha asla dırdır etmemek üzere susturabiliyorsunuz.

TweakUAC Windows Vista kullanıcılarının UAC olarak adlandırılan Kullanıcı Hesabı Denetimi anlamına gelen güvenlik bölümünü kapatmanıza veya tekrardan aktif duruma getirmenize yarayan ücretsiz küçük bir program. İsterseniz bu küçük program UAC’ı kapatmadan sessiz olarak arka planda size uyarı vermeden çalışmasınada olanak tanıyabiliyor.

Program yükleme gerektirmeden çalışan bir uygulama dosyası olarak bilgisayarınıza iniyor. İlk çalıştırdığınızda size son kullanıcı lisans sözleşmesini okuyup onaylamanız gerektiğini belirtiyor. Burda kutuyu işaretliyip tamam diyoruz ve programın çalışması için gerekli izini vermiş bulunuyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

UAC Nedir?

UAC Kullanıcı Hesabı Denetimi olarak adlandırılan ve Windows Vista işletim sisteminin yeni bir güvenlik özelliğidir. Vistada sürekli yaptığınız işlemlerde sizden tekrar onay isteyen bu güvenlik biriminin basit bir örneği sağdaki resimde rahatlıkla görülebiliyo.

TweakUAC (1)


 • TweakUAC için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  Çok güsel

  Temmuz 200Salı – 22:54:5
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (2)
  (4)

 • TweakUAC

  0/512345

  TweakUAC

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir