Ultra Tag Editor Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Ultra Tag Editor kolay kullanımlı bir tag düzenleme aracı ve müzik organizatörü. Program MP(ID3v1, ID3v2.2, ID3v2.and ID3v2.4) ve OGG Vorbis (vorbis yorumları) ile çalışıyor. Ultra Tag Editor hem temel ID3vtag alanlarını (başlık, artist, albüm vb.) desteklerken ek olarak ID3valanlarını (şarkı sözü, yazar, disk#, internet radyo bilgisi, besteci vb.) da destekliyor.

Müzik dosyalarımızı sınıflandırmakta kullanacağımız tag bilgilerini çok rahatlıkla değiştirebilceğimiz bu programın belki de en olumsuz yönü, 3günlük deneme süresi oluşudur. Ultra Tag Editor‘ün sol üst bölümünde yer alan Explorer tarzındaki alanda, düzenleme yapmak isteyeceğiniz klasörü seçtikten sonra, klasördeki parçaların tag bilgilerini, orta bölümde görebilirsiniz. Tag bilgilerini oluşturmak veya önceden yazılı tag bilgisini üzerine yazmak için ilgili parçayı seçmeniz ve seçili parçanın programın alt bölümündeki ID3v1 ve ID3v2′ye göre tag bilgilerine tıklayarak, klavyeden ilgili bölümlerin üzerine yazmanız yeterli olucaktır.Bu arada yapacağınız değişikliği kaydedebilmeniz için, yanlardaki küçük kutucuklara tıklamayı unutmayın. F7 tuşu ile yeni klasörler oluşturarak, yaptığınız düzenlemelerinizi farklı klasörler altında toplamanızı öneririz.

Programın gelişmiş özellikleri ile, tag bilgilerini kopyalayıp taşıyabilir ya da silebilir veya belli bir kritere göre otomatik değiştirebilirsiniz. Son olarak üstteki menü içerisinde “Player” adımından erişebileceğiniz müzik çalıcısı ile veya ekranın ortasında yer alan oynatma tuşlarını kullanarak, müziklerinizi keyifle dinleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Şuanki Sürüm: 2.4.

Ultra Tag Editor

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Ultra Tag Editor crack, Ultra Tag Editor serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Ultra Tag Editor

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir