Unreal Commander Türkçe Son Sürüm İndir Dosya Yöneticisi

Sponsorlu Bağlantılar

Unreal Commander geleneksel Windows Gezgini yerine dosyalarınızı kontrol etmek için kullanabileceğiniz, daha etkili ve güçlü araçlara sahip olarak tasarlanmış bir dosya yöneticisidir.

Diğer dosya yöneticilerinde olduğu gibi iki panelli sade ve şık bir arayüze sahip olan programın ana penceresinin üst bölümünde ana özelliklere erişim sağlamak için kullanabileceğimiz farklı butonlar yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Görüntüleme, düzenleme, taşıma, silme ve yeni klasör oluşturma gibi işlemleri klavyenizin kısayol tuşlarını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Unreal Commander‘ın içerisinde dahili olarak gelen FTP istemcisi sayesinde dosyalarınızı kolayca FTP sunucularına yükleyebilir veya FTP sunucularına erişim sağlayarak dosyalarınızı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Piyasada yer alan ZIP, RAR, ACE, TAR ve CAB gibi tüm popüler arşiv formatları için destek sunan program, kendi belirleyeceğiniz klasörler arasında senkronizasyon işlemleri için de destek sağlamaktadır.

Sürükle bırak desteğiyle birlikte gelen Unreal Commander ile dosyalarınızı bir klasörden diğer klasör üzerine sürükleyerek dosya taşıma işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Masaüstünüzü daha etkin şekilde kullanabilmeniz için programın içerisinde farklı temalar, yazı fontları, kategoriler için farklı renkler ve benzeri verimlilik arttırmaya yönelik özellikler yer almaktadır.

Çoklu yeniden adlandırma sayesinde tek seferde birden çok dosya veya klasörün adını değiştirebileceğiniz gibi, otomatik alt boyutunu hesaplama özelliği sayesinde klasörlerinizin içerisinde yer alan tüm alt klasör ve dosyaların boyutlarını görüntüleyebilirsiniz.

Sistem kaynaklarını oldukça düşün miktarda kullanan Unreal Commander bilgisayarınızı herhangi bir şekilde yavaşlatmaz ve bu programı kullanışlı yapan en önemli nedenlerden birisidir.

Klasik Windows Gezgini’nden sıkıldıysanız ve gelişmiş bir dosya yöneticisi arıyorsanız Unreal Commander tercih etmeniz gereken ilk programlar arasında yer alıyor.

Unreal Commander

0/512345

Unreal Commander

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir