USB Image Tool Türkçe Son Sürüm İndir USB Sürücüsü Yedekleme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

USB Image Tool, USB flash sürücülerinizi yedekleyebileceğiniz ve gerektiğinde geri yükleyebilececeğiniz ücretsiz ve başarılı bir yazılımdır.

Program herhangi bir kurulum işlemi gerektirmemektedir. Bu da taşınabilir olduğu anlamına gelir ve bir flash bellek üzerinde sürekli yanınızda bulundurabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

USB Image Tool‘un arayüzü gayet basit ve anlaşılırdır. Volume ve Device Mode olarak arayüzü üzerinde geçiş yapabileceğiniz iki farklı bölüm bulunmaktadır.

USB sürücülerinizin ismi, numarası ve serisi gibi bilgileri öğrenebileceğiniz gibi, dosya sistemi, boyut, boş alan gibi bilgilerine de ulaşabilirisiniz.

Backup (Yedekleme) ve Restore (Geri Yükleme) işlemlerini USB Image Tool ile kolayca yapabilirsiniz. Yedek alırken yedeği alınacak sürücüyü seçtikten sonra alacağınız yedekleri saklamak istediğiniz dosya yolunu seçerek işlem yapabilirsiniz. IMG, IMA, IMZ formatlarında yedekleyebileceğiniz sürücüleri daha sonra kolayca geri yükleyebilirsiniz.

Sistem kaynaklarını düşük miktarda kullanan program, yedekleme ve geri yükleme işlemlerini olabildiğince hızlı tamamlamaktadır.

Sonuç olarak USB Image Tool, USB sürücülerinizi yedeklemek ve geri yüklemek için gerçekten kolay kullanımlı ve etkili bir yazılımdır. Bu nedenle tüm kullanıcılarımıza tavsiye edebilirim.

USB Image Tool

0/512345

USB Image Tool

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir