USB Safely Remove Türkçe Son Sürüm İndir Usb Disk Yönetimi

Sponsorlu Bağlantılar

Windows usb aygıt yönetiminin işini üslenen USB Safely Remove ile Windows usb aygıt yöneticisinin işlevlerinden daha fazlasını gerçekleştirebilirsiniz. Program sayesinde bilgisayarınıza bağlı usb bellekleri hızlı bir şekilde ve güvenle kaldırabilir ayrıca onlara özel simgeler atıyabilirsiniz. İsterseniz belleklerinizi yeniden isimlendirebilir, onları usb aygıt kaldırma menüsünden gizleyebilir veya görünür hale getirebilirsiniz.

Eğer bilgisayarınızda bir kart okuyucu varsa bilgisayarım penceresinde o kart okuyucuya ait birden fazla sürücü gözükecetir, USB Safely Remove ile bu sürücüleri sadece kart okuyucunuza bir kart takıldığında görüntülenmesini sağlayabilirsiniz buda sizi bilgisayarımdaki kalabalıktan kurtaracaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

USB Safely Remove (2)

 • USB Safely Remove 5.için
  Erkan ÖZTÜRK
  dedi ki;

  Çok güzel bir uygulama, windows 7’de usb durdurduktan sonra gücünü kesmiyordu usb’nin ama bu uygulamayı yükleyince bu düzeliyor.

  Artı Yönleri: Sorunsuz, kolay arayüz, Türkçe

  1Şubat 201Salı – 16:37:1
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)


 • USB Safely Remove 4.için

  eron

  dedi ki;

  Program çok işlevsel. Bazen harici diskleri yada flash bellekleri arkas planda bir program kullanıyor ve bir türlü donanımı kaldıramıyoruz. İşte bu durumlarda USB SAFELY REMOVE mükemmel çalışıyor ve saniyeler içinde donanımı güvenle kaldırmamıza yardımcı oluyor. Son sürümünü http://tamind.ir/7kd adresinden indirebilirsiniz.

  Artı Yönleri: Harici disk ve flash bellekleri saniyeler içinde güvenle kaldırabilmesi,

  1Ocak 201Cuma – 00:23:5
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • USB Safely Remove

  0/512345

  USB Safely Remove

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir